Septonic to preparat enzymatyczny czysty ekologicznie nie posiadający żadnych niebezpiecznych składników. Przeznaczony do neutralizacji ścieków i zawartości zbiorników nieczystości. Nie zawiera substancji żrących, nie uszkadza instalacji, nie jest szkodliwy dla rąk. Przyspiesza naturalny proces rozkładu składników organicznych (działa jak katalizator). Posiada atest Państwowego Zakładu Higieny HK/M/0077/01/2015.
W pełni naturalny adsorbent AQM to innowacyjne niezwykle wydajne i ekonomiczne rozwiązanie służące głównie do usuwania rozpuszczonych metali ciężkich, fosforu oraz amoniaku z wód przemysłowych i ścieków. Produkt jest w pełni naturalny, pochodzi ze zmodyfikowanych minerałów i może być dopasowany do konkretnych środowisk wodnych.

O nas

Firma Migor istnieje od 1992 roku. Od początku istnienia firmy jesteśmy wyłącznym importerem kanadyjskiego preparatu Septonic, służącego do neutralizacji ścieków, którego zastosowanie skutecznie zwalcza zanieczyszczenie środowiska naturalnego.

Jego walory ekologiczne i ekonomiczne pozwoliły nam na nawiązanie korzystnej współpracy z wieloma znaczącymi Firmami na rynku.

Od 2012 roku Firma otrzymała wyłączność i rozszerzyła swoją sprzedaż o takie kraje jak Rosja, Ukraina, Litwa, Łotwa, Estonia.

Od 2014 roku Migor jest także wyłącznym przedstawicielem i bezpośrednim dystrybutorem nowoczesnych fińskich adsorbentów produkcji Aquaminerals Finland Ltd. na rynku polskim.

Pozostając do Państwa dyspozycji, zapraszamy do obustronnie korzystnej współpracy.
BIURO HANDLOWE
04-522 Warszawa, ul. Związkowa 35
tel: (22) 613 31 60 | fax: (22) 613 02 36
tel. kom.: +48 668 641 883
Start    |    O nas    |    Septonic    |    Adsorbenty AQM    |    Kontakt


projekt i wykonanie: webmania.pl
Copyright 2013 MIGOR